Невролог

Неврологія — галузь клінічної медицини, що займається питаннями виникнення захворювань центральної та периферичної нервової системи, а також вивчає механізми їх розвитку, симптоматику та можливі способи діагностики, лікування та профілактики.

Головні болі, запаморочення, безсоння, хронічна втома, болючі відчуття в спині, шиї та суглобах знайомі багатьом не з чуток. Не ризикуйте своїм здоров’ям: симптоми неврологічних захворювань не завжди явно виражені, але при тривалому хронічному перебігу вони можуть привести до дуже серйозних, а іноді і до непоправних наслідків. Консультація невролога, що використовує сучасні методи діагностики та лікування хвороб центральної і периферичної нерової системи, допоможе вчасно розпізнати захворювання та попередити його подальший розвиток, а також запобігти розвитку ускладнень та небажаних наслідків. Завдяки індивідуальному підходу до кожного пацієнта, детальному вивченню історії хвороби та врахування особливостей організму, лікування захворювань нервової системи стає особливо результативним.

Що лікує лікар-невролог:

  • судинні захворювання головного та спинного мозку (хронічні порушення мозкового кровообігу, наслідки інсультів з розладами рухів, чутливості, координації, рівноваги, пам’яті та мислення)
  • синдром вегетативної дисфункції, астетичні стани (швидка втомлюваність, підвищена сонливість, запаморочення, пітливість)
  • головні болі (мігрень, головний біль, напруги)
  • невротичні розлади (порушення концентрації уваги, тривожні розлади)
  • наслідки перенесених травм нервової системи (черепно-мозкових, хребетно-спинномозкових травм, травм периферичних нервів)
  • ураження периферичної нервової системи ( міжреберна невралгія, тунельні синдроми, полінейропатії, тощо)
  • гострі та хронічні больові синдроми (неврологічні ускладнення остеохондрозу хребта, м’язові болі, лицевий біль).

Невролог у Полтаві - Михайло Дельва