Лабораторія «Євромед» - забір матеріалу для лабораторних досліджень

Медичний центр «Євромед»

«Євромед» — сучасний лікувально-діагностичний медичний центр. Тут ви зможете пройти діагностику та отримати необхідне якісне лікування. Медичний центр «Євромед» є офіційним представником ізраїльської клініки, тому за необхідності ви зможете продовжити лікування в Ізраїлі.

Комплексний підхід до лікування

У медичному центрі «Євромед» ви можете скористатися послугами:

а також провести ендоскопічне обстеження ЛОР-органів, кольпоскопію (гінекологія) та всі види УЗД (гінекологічне, педіатричне, вагітних, органів черевної порожнини, серця, магістральних та периферичних судин).

Для вашої зручності ми побудували свою роботу так, щоб лише за одне відвідування ви змогли отримати весь необхідний спектр медичних послуг.

Доступність послуг

Медичний центр «Євромед» іде назустріч пацієнтам та пропонує якісні послуги за доступними цінами. Ви не будете проходити непотрібні обстеження та переплачувати за лікування. Наші фахівці визначать, які дослідження необхідні саме вам та проведуть їх у найкоротші терміни.

Найсучасніше обладнання

Наш медичний центр оснащений обладнанням провідних світових виробників. Ми постійно працюємо над удосконаленням матеріально-технічної бази заради підвищення рівня діагностики та лікування різних патологій.

Висококваліфіковані фахівці

Усі лікарі медичного центру «Євромед» — висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом практичної роботи. Серед них — доктори та кандидати наук, викладачі УМСА. Наші лікарі постійно працюють над підвищенням свого кваліфікаційного рівня, проходять курси, беруть участь у роботі з’їздів та тематичних конференцій.

Зручний графік роботи центру

Вам не доведеться стояти в чергах чи відвідувати лікаря у незручний для вас час. Ми працюємо щоденно, наші фахівці ведуть прийом за попереднім записом. Зв’яжіться з нами у зручний для вас спосіб і вам допоможуть.

Медичний центр «Євромед» — вибір тих, хто цінує своє здоров’я!

EVROMED 10 03 a - YouTube